İstanbul Paylaşımlı Ofis (Kiralık Psikolog Ofisi)

Bir oyun odası ve bir yetişkin odası ile Therapia Psikoloji Gaziosmapaşa’da paylaşımlı psikolog ofisi olarak hizmete başladı.

Therapia Psikoloji verdiği hizmetlerin güvenilirliği, şeffaflığı, kalitesini korumak adına yapılan ön görüşme sonrasında paylaşımlı ofisi kullanma imkanı veriyor. Eğer danışanlarınızı görmek için size uygun bir paylaşımlı ofis, kiralık terapist odası, paylaşımlı oyun odası arayışınız varsa ayrıntılı bilgi ve başvuru yapmak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

PAYLAŞIMLI OFİS KULLANIMI NEDİR?

Psikolog, psikoterapist, psikolojik danışmanların yaşadığı önemli zorluklarından biri, hizmet sunacakları ofis ihtiyacıdır. 

Uzmanlar, diledikleri ofis kullanım seçeneklerini, Therapia Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde kullanabilir.

Her ofis farklı yöntemler ile ofis paylaşı ücretlendirmesi yapabilir. Therapia Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ise seans başına yüzdelik ücret talep etmektedir. Bu sayede adil kullanım ücreti ödenmektedir.

Therapia Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi paylaşımlı işbirliği yapmakta olduğu uzmanlarla öneri, şikayet ve genel işleyiş hakkında fikir alışverişine açıktır.

Psikog ofis paylaşımı İstanbul’da arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sohbete geç
1
Merhaba👋 ,
Nasıl yardımcı olabiliriz?